PSICHODRAMA

 

Po šio savaitgalio tu nebebūsi toks, koks buvai…

 

Tik 12 asmenų skirtas išgyvenimas per psichodramos mokymus su pedagoge, psichodramos eksperte, gilių patyriminių grupių vedėja Vida Lipskyte. Kviečiame į unikalius potyrius permąstant tėvų ir vaikų santykių svarbą gyvenime, kurioje barikadų pusėje bebūtumėte. Kiek tvirtai mumyse įsišaknijusi kaltė, nes neradome laiko pažaisti taip prašomų slėpynių? Kiek (ne)sąmoningų nuoskaudų jaučiame dėl santykių su savo tėvais ir vaikystės nesutarimų?

 

Psichodrama – tai kelionė džiazo ritmu. Pedagogė pažada: „Aš nemokysiu ir nepatarinėsiu. Aš siūlysiu transporto priemones (metodus), bet keliausi tu pats! Bus juoko ir ašarų. Atradimų ir nusivylimų. Nesakau, kad bus lengva. Sakau, kad verta! Po šio savaitgalio tu nebebūsi toks, koks buvai…“

 

Užsiėmimai grįsti inovatyvių ir praktinių prischodramos metodų taikymu: vaidmenų pasikeitimais, socialinio atomo ir šeimos rekonstrukcijos (konsteliacijos) elementais. Mus vienija tai, kad visi buvome vaikai. Visi turime arba turėjome tėvus. Visi esame veikiami santykių arba jų nebuvimo. Užaugome ir gyvename savo gyvenimus. Tik ar galime vienareikšmiškai atsakyti į klausimą ar tikrai AŠ gyvenu SAVO gyvenimą? „O ne!!!“ – šaukiame, bet juk atpažįstame savo balse tėvo ar motinos intonacijas… Visi nori visą ko geriausio savo vaikams. Bet kodėl gaunasi taip, kaip gaunasi?

 

Atvykite į gamtos prieglobstį sodyboje „Yliai“ – viskuo kitu pasirūpinsime mes! Siekiant komfortabilių ir kokybiškų patirčių dalyvių skaičius itin ribotas (tik 12 asmenų). Kviečiame į kelionę, kurioje pažinsi taip dažnai paslėptą, savąjį AŠ. Po šio savaitgalio nebebūsi toks, koks buvai.

Kaina asmeniui – 289 Eur

 

Į kainą įskaičiuota:

  • psichodramos užsiėmimai;
  • asmeninis kambarys (2 nakvynės);
  • maitinimas (keli meniu pasirinkimo variantai).

Artimiausio užsiėmimo data – 2019 m. gegužės 17-19 d.

Vieta: Ylių kaimas, Nemakščių seniūnija, Raseinių rajonas.

https://www.facebook.com/SodybaYliai/

Registracija ir kontaktai pasiteiravimui: sodybayliai@gmail.com;.

+370 663 628 41